Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

W sobotę derby Bytomia w IV lidze

W sobotę derby Bytomia w IV lidze Data publikacji: 11 października 2018Kibice Polonii i Szombierek Bytom nie mogą narzekać na brak emocji. Niedawno obydwa zespoły spotkały się w ramach rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Bytom, zaś w najbliższą sobotę, 13 października popularnych Zielonych i Niebiesko – Czerwonych czeka derbowe spotkanie w IV lidze.

W tabeli IV ligi Polonię i Szombierki dzieli różnica sześciu punktów. Niebiesko – Czerwoni zajmują 2. miejsce w tabeli, zaś Zieloni są na 6. miejscu. Poprzedni mecz rozegrany w ramach Pucharu Polski zakończył się zwycięstwem Polonii dopiero po rzutach karnych 3:2 /w regulaminowym czasie był remis 2:2/. Jak będzie w sobotę, 13 października przekonamy się na stadionie przy Frycza – Modrzewskiego. Gospodarzem meczu będzie drużyna Polonii Bytom.

Początek meczu o 15.00.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.