Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 listopada 2019, Elzbieta, Seweryn, Pawel

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

VI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Hotelarskiej

VI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Hotelarskiej Data publikacji: 17 marca 2016Uczniowie ze szkół kształcących w zawodzie technika hotelarstwa m.in. z Bytomia, Tychów, Tarnowskich Gór, Chorzowa, Siemianowic Śląskich i Dąbrowy Górniczej, wzięli udział w Konkurs Wiedzy Hotelarskiej zorganizowanej przez Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich.

Konkurs składał się z dwóch etapów, podczas których sprawdzano wiedzę uczestników, ich umiejętności zawodowe (w tym posługiwanie się językiem obcym zawodowym).

Po zaciętej rywalizacji, I miejsce zajęła Magdalena Szyja z Zespołu Szkół nr 7 w Tychach, II miejsce - Katarzyna Łazarz z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej, a trzecie - Paulinie Schneider z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych "Cogito" w Siemianowicach Śląskich. Jury wyróżniło też Patrycję Trzęsicką z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich.

Konkurs objął patronatem Damian Bartyla, prezydent Bytomia.

Autor: AK
Zdjęcia: arch. Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.