Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
04 sierpinia 2020, Dominika, Jan, Protazy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego

Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy
Dzieci i Uczniowie
bytomskich szkół i przedszkoli

VI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Hotelarskiej

VI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Hotelarskiej Data publikacji: 17 marca 2016Uczniowie ze szkół kształcących w zawodzie technika hotelarstwa m.in. z Bytomia, Tychów, Tarnowskich Gór, Chorzowa, Siemianowic Śląskich i Dąbrowy Górniczej, wzięli udział w Konkurs Wiedzy Hotelarskiej zorganizowanej przez Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich.

Konkurs składał się z dwóch etapów, podczas których sprawdzano wiedzę uczestników, ich umiejętności zawodowe (w tym posługiwanie się językiem obcym zawodowym).

Po zaciętej rywalizacji, I miejsce zajęła Magdalena Szyja z Zespołu Szkół nr 7 w Tychach, II miejsce - Katarzyna Łazarz z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej, a trzecie - Paulinie Schneider z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych "Cogito" w Siemianowicach Śląskich. Jury wyróżniło też Patrycję Trzęsicką z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich.

Konkurs objął patronatem Damian Bartyla, prezydent Bytomia.

Autor: AK
Zdjęcia: arch. Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.