Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

VI Kongres Obywatel Senior

VI Kongres Obywatel Senior Data publikacji: 26 września 2017Trwają przygotowania do Kongresu Obywatel Senior – wydarzenia, które co roku przyciąga seniorów z całego regionu. Szósta edycja imprezy odbędzie się już w poniedziałek, 2 października w skansenie w Parku Śląskim.

Podobnie jak w ubiegłych latach, kongresowi przyświeca jeden cel: aktywizacja osób w starszym wieku, zachęcenie ich do aktywności nie tylko fizycznej, ale też tej społecznej. Spośród tegorocznych propozycji kongresu warto wymienić m.in. treningi sportowe (fitness, nordic walking, gry terenowe), porady medyczne, dietetyczny, a także ciekawe warsztaty pracy przed kamerą i emisji głosu.

Coś dla siebie znajdą też miłośnicy rękodzieła i amatorzy fotografii. Nie zabraknie więc zajęć z tworzenia biżuterii i warsztatów fotografowania przyrody. Imprezę uświetnią występy zespołów senioralnych. Na kongresowej scenie zgłosili się już seniorzy z Będzina, Bytomia i Rybnika.

VI Kongres Obywatel Senior rozpocznie się o 10.00 w Górnośląskim Parku Etnograficznym w Chorzowie i potrwa do 17.00.

Pobierz program

Formularz zgłoszeniowy

Autor: AK
Zdjęcia: www.slaskie.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.