Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 marca 2019, Maria, Wienczyslaw, Ireneusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania

Uwaga kierowcy! 11 marca wprowadzona została kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania ulic: Katowickiej, Chorzowskiej, Miarki, Siemianowickiej i Witczaka

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Uwaga! Ozon

Uwaga! Ozon Data publikacji: 4 sierpnia 2018Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed możliwym wystąpieniem dziś i jutro podwyższonego stężenia ozonu w powietrzu. Ma to związek z wysokimi temperaturami i dużym nasłonecznieniem panującymi w południowej Polsce.

Najbardziej podatne na negatywne działanie ozonu są osoby z problemami układu oddechowego oraz osoby wrażliwie na ozon. Szczególnie uważać też powinny osoby starsze, kobiety w ciąży i dzieci Dlatego też zalecamy ograniczenie w ciągu dnia, zwłaszcza przy wysokich temperaturach. przebywania na wolnym powietrzu oraz unikanie wzmożonego wysiłku fizycznego na otwartej przestrzeni.

Bieżące informacje o jakości powietrza dostępne są na stronie internetowej Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Katowicach: www.katowice.wios.gov.pl w zakładce: Śląski Monitoring Powietrza.

Autor:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.