Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 marca 2019, Maria, Wienczyslaw, Ireneusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania

Uwaga kierowcy! 11 marca wprowadzona została kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania ulic: Katowickiej, Chorzowskiej, Miarki, Siemianowickiej i Witczaka

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Uwaga kierowcy - utrudnienia w centrum

Data publikacji: 27 lipca 2018Z powodu awarii samochodu ciężarowego i wycieku oleju napędowego zamknięty jest odcinek ulicy Kolejowej od Wrocławskiej do Batorego. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godzin wieczornych.

W związku z tym, że wyciek z samochodu ciężarowego zaczął się już w Stroszku na ulicy Strzelców Bytomskich, kierowcy jadący tą ulicą powinni zachować szczególną ostrożność, ponieważ miejscami jezdnia może być śliska.

Na miejscu cały czas działa Policja oraz Straż Miejska kierując ruchem oraz jednostki z Państwowej Straży Pożarnej i OSP Stolarzowice usuwające olej napędowy z jezdni.

Kierowców, którzy mogą ominąć to skrzyżowanie zachęcamy do wybrania innej drogi.


Galeria zdjęć:Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: Arkadiusz Janocha

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.