Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 października 2019, Juliana, Łukasza, Bogumila

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Prezydent spotka się z mieszkańcami

Na początek Szombierki, potem Łagiewniki, Miechowice oraz os. gen. Ziętka i Stroszek – mieszkańcy tych dzielnic będą mogli niebawem spotkać się z prezydentem Mariuszem Wołoszem i porozmawiać o sprawach dotyczących miasta.

#BO Bytom: Zagłosuj online

Bytomski Budżet Obywatelski - zagłosuj online

Przebudowa ulic dofinansowana z Funduszu Dróg Samorządowych

Ulice Mochnackiego, Wojciechowskiego, Musialika, Reptowska, Świętej Elżbiety oraz Szyby Rycerskie. To drogi, które w najbliższym czasie zostaną przebudowane. Pierwsze roboty już ruszyły na ul. Mochnackiego w Szombierkach i Reptowskiej w Miechowicach.

Marszałek pozytywnie o zaktualizowanym GPR-ze

Urząd Marszałkowski województwa Śląskiego wydał pozytywną ocenę merytoryczną zaktualizowanego "Gminnego Programu Rewitalizacji. Bytom 2020+".

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Uwaga kierowcy! Ulica Kruszcowa zamknięta dla ruchu od 7 października

Uwaga kierowcy! Ulica Kruszcowa zamknięta dla ruchu od 7 października Data publikacji: 4 października 2019Od najbliższego poniedziałku, 7 października wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu w kwartale ulic: Kruszcowej – Witczaka – Stawowej – Gwareckiej. Powodem zmian są prace związane z przebudową kanalizacji  ogólnospławnej, co będzie się wiązało z zamknięciem dla ruchu pojazdów ulicy Kruszcowej.

W pierwszym etapie ruch pojazdów zostanie wyłączony na odcinku ul. Kruszcowej od skrzyżowania z ul. Witczaka do posesji przy nr 7b. W drugim etapie ul. Kruszczowa zostanie wyłączona na odcinku od posesji nr 7b do końca budynku nr 11. Wykonawca robót wprowadzi objazd poprowadzony ul. Witczaka, Stawową ul. Gwarecką, a dla pojazdów kierujących się ul. Gwarecką do ul. Stawowej wprowadzi trasę objazdową wyznaczoną ulicami Tramwajarzy i Witczaka - zobacz podgląd

W związku z koniecznością zmiany trasy przejazdu autobusów komunikacji na ulicach Stawowej i Gwareckiej wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy. Informacje odnośnie zmian w kursowaniu linii autobusowych znajdują się na stronie Zarząd Transportu Metropolitalnego

Utrudnienia w ruchu związane z prowadzonymi robotami planowane są do końca listopada.

Prosimy o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Mapa.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.radio90.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.