Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 marca 2019, Gabriel, Marek, Gabor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania

Uwaga kierowcy! 11 marca wprowadzona została kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania ulic: Katowickiej, Chorzowskiej, Miarki, Siemianowickiej i Witczaka

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Intensywne opady śniegu potrwają do soboty, 5 stycznia

Intensywne opady śniegu potrwają do soboty, 5 stycznia Data publikacji: 4 stycznia 2019Z atakiem zimy zmagają się mieszkańcy całego województwa śląskiego. W Bytomiu pracuje bez przerwy 16 pojazdów /11 pługo - piaskarek i 5 ciągników/, jednak intensywne opady śniegu powodują, że w wielu miejscach drogi są białe. Opady śniegu mogą potrwać do soboty, 5 stycznia.

Meteorolodzy ostrzegają, że dzisiaj wieczorem oraz w nocy /4 stycznia/, a także 5 stycznia w województwie śląskim wystąpią intensywne opady śniegu /miejscami może spaść nawet do 18 cm śniegu/, które mogą powodować utrudnienia w ruchu drogowym. Apelujemy do kierowców, aby zdjęli nogę z gazu. Czujność powinni wzmóc również wszyscy zarządcy nieruchomości, bo spadający z dachów czy balkonów śnieg jest ciężki i może stanowić zagrożenie dla przebywających w pobliżu ludzi

O problemach spowodowanych pogodowymi zawirowaniami należy informować Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Bytomiu; ul. Strażacka 3, pod numerami telefonu: 32 388 76 15, 998, fax: 32 388 76 18, alarmowy: 998 lub mailem: pczk@um.bytom.pl

Podobnie, jak w ubiegłych latach, Miejski Zarząd Zieleni i Gospodarki Komunalnej w Bytomiu uruchomił całodobowy kontakt telefoniczny, gdzie można zgłaszać problemy związane z zimowym utrzymaniem miasta. Dyspozytor „Akcji zima” – całodobowo pod numerem 32 42 07 780 czeka na wszystkie sygnały dotyczące zimowego utrzymania ulic i chodników, które należą do gminy.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum: Dziennik Zachodni

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.