Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
12 listopada 2019, Renata, Witold, Konrad

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Prezydent Mariusz Wołosz zaprasza mieszkańców na spotkania

Znane są terminy kolejnych spotkań prezydenta Mariusza Wołosza z mieszkańcami Bytomia. W najbliższym czasie o problemach swoich dzielnic będą mogli porozmawiać mieszkańcy: Osiedla Ziętka, Śródmieścia, Stolarzowic, Karbia i Rozbarku.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Uwaga! Gęsta mgła

Uwaga! Gęsta mgła Data publikacji: 7 listopada 2019Dzisiaj wieczorem, 7 listopada oraz w nocy z 7 na 8 listopada może wystąpić gęsta mgła. Jak przewidują meteorolodzy widoczność będzie bardzo ograniczona, miejscami od 50 do 200 metrów. O szczególną ostrożność prosimy głównie kierowców. Pamiętajmy, aby zawsze dostosować prędkość do obecnych warunków.

O zaistniałych zdarzeniach związanych z utrudnieniami wywołanymi mgłą proszę informować: Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego, ul. Strażacka 3. tel.: 32 388 76 15, fax: 32 388 76 18, tel. alarmowy: 998, e-mail: pczk@um.bytom.pl

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.pixabay.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.