Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 lutego 2019, Romana, Izabela, Damian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz złożyć wniosek o dowód osobisty - przeczytaj!

Od 4 marca dowody osobiste zostaną wzbogacone w warstwę elektroniczną. Dzięki temu, nowe dowody będą mogły posłużyć nam jako podpis elektroniczny przy załatwianiu spraw urzędowych. Wdrożenie wiąże się niestety z utrudnieniami.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Uwaga! Czekają nas intensywne opady deszczu

Uwaga! Czekają nas intensywne opady deszczu Data publikacji: 14 września 2018Synoptycy ostrzegają, że dzisiaj /14 września/ oraz w nocy z piątku na sobotę (14/15 września) mogą wystąpić intensywne opady deszczu w województwie śląskim. Miejscami może spaść do 35 mm wody.

O zdarzeniach związanych z pogodowymi zawirowaniami należy informować Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Bytomiu:
ul. Strażacka 3,
tel.: 32 388 76 15,
fax.: 32 388 76 18,
tel. alarmowy PSP: 998,
e-mail: pczk@um.bytom.pl

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.wiadomosci.dziennik.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.