Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 lutego 2019, Romana, Izabela, Damian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz złożyć wniosek o dowód osobisty - przeczytaj!

Od 4 marca dowody osobiste zostaną wzbogacone w warstwę elektroniczną. Dzięki temu, nowe dowody będą mogły posłużyć nam jako podpis elektroniczny przy załatwianiu spraw urzędowych. Wdrożenie wiąże się niestety z utrudnieniami.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Utrudnienia drogowe i komunikacyjne w związku z Bytomskim Półmaratonem

Utrudnienia drogowe i komunikacyjne w związku z Bytomskim Półmaratonem Data publikacji: 13 września 2018W najbliższą sobotę, 15 września odbędzie się 10. edycja Bytomskiego Półmaratonu. Biegacze pobiegną ulicami Miechowic w godzinach 10.45 – 14.00 i w tych godzinach kierowcy i pasażerowie komunikacji autobusowej muszą spodziewać się utrudnień drogowych i komunikacyjnych.

Zobacz informacje dotyczące utrudnień w komunikacji autobusowej w Bytomiu - Miechowicach

Szczegółowe informacje dotyczące utrudnień drogowych znajdują się
TUTAJ
Mapa.jpg
 

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.radio90.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.