Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
04 czerwca 2020, Helga, Karol, Franciszek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Od 8 czerwca drzwi Urzędu Miejskiego w Bytomiu znów otwarte dla klientów

Od poniedziałku, 8 czerwca klienci Urzędu Miejskiego w Bytomiu będą mogli załatwić swoje sprawy bezpośrednio w budynkach przy ul. Parkowej 2 i Smolenia 35. Klienci będą przyjmowani w poniedziałek od godz. 7.30 do godz. 17.30 oraz od wtorku do piątku od godz. 7.30 do godz. 15.00.

Tarcza antykryzysowa - pracodawca, pracownik, NGO

Ulgi w podatkach, dopłata do stanowiska pracy, zmiany w rozliczaniu zadań publicznych, zasiłki opiekuńcze – w czasie epidemii z pomocy mogą skorzystać przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe i pracownicy.

Co zrobić, jeśli podejrzewasz u siebie koronawirusa?

Wróciłeś z zagranicy i podejrzewasz u siebie koronawirusa lub miałeś kontakt z osobą, u której podejrzewasz zakażenie? Natychmiast skontaktuj się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bytomiu. Do czasu otrzymania pomocy odizoluj się od innych ludzi.

Opłaty można uregulować przez internet!

Uwaga mieszkańcy! Opłatę komunikacyjną, przekształceniową, za wieczyste użytkowanie, a także podatki od środków transportowych czy nieruchomości można zapłacić przez internet bez dodatkowych opłat i prowizji. Więcej TUTAJ

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Utrudnienia drogowe w mieście

Utrudnienia drogowe w mieście Data publikacji: 7 października 2019Kierowcy i piesi muszą spodziewać się utrudnień drogowych w najbliższych dniach na terenie naszego miasta.

Utrudnienia drogowe związane między innymi z remontem ulic i chodników oraz prac wodno-kanalizacyjnych prowadzone są na ul. Strzelców Bytomskich, Pogodnej, Matejki, Szkolnej, Żeromskiego, Kolonia Zgorzelec, Alojzjanów, Rydza-Śmigłego, Pszczyńskiej oraz Siennej.

Ponad od poniedziałku, 7 października wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu w kwartale ulic: Kruszcowej – Witczaka – Stawowej – Gwareckiej. Powodem zmian są prace związane z przebudową kanalizacji  ogólnospławnej, co będzie się wiązało z zamknięciem dla ruchu pojazdów ulicy Kruszcowej.

W pierwszym etapie ruch pojazdów zostanie wyłączony na odcinku ul. Kruszcowej od skrzyżowania z ul. Witczaka do posesji przy nr 7b. W drugim etapie ul. Kruszczowa zostanie wyłączona na odcinku od posesji nr 7b do końca budynku nr 11. Wykonawca robót wprowadzi objazd poprowadzony ul. Witczaka, Stawową ul. Gwarecką, a dla pojazdów kierujących się ul. Gwarecką do ul. Stawowej wprowadzi trasę objazdową wyznaczoną ulicami Tramwajarzy i Witczaka - zobacz podgląd

W związku z koniecznością zmiany trasy przejazdu autobusów komunikacji na ulicach Stawowej i Gwareckiej wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy. Informacje odnośnie zmian w kursowaniu linii autobusowych znajdują się na stronie Zarząd Transportu Metropolitalnego

Utrudnienia w ruchu związane z prowadzonymi robotami planowane są do końca listopada.

Prosimy o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.pixabay.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.