Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
12 listopada 2019, Renata, Witold, Konrad

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Prezydent Mariusz Wołosz zaprasza mieszkańców na spotkania

Znane są terminy kolejnych spotkań prezydenta Mariusza Wołosza z mieszkańcami Bytomia. W najbliższym czasie o problemach swoich dzielnic będą mogli porozmawiać mieszkańcy: Osiedla Ziętka, Śródmieścia, Stolarzowic, Karbia i Rozbarku.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Utrudnienia drogowe na odcinku ulic: Podleśnej i Dąbrowa Miejska

Utrudnienia drogowe na odcinku ulic: Podleśnej i Dąbrowa Miejska Data publikacji: 5 listopada 2019Remont nawierzchni jezdni ul. Podleśnej od skrzyżowania z ul. Suchogórską i ul. Dąbrowa Miejska /na długości około 600 mb/ będzie przyczyną utrudnień drogowych, które wystąpią w najbliższych dniach. Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności.

Roboty drogowe będą prowadzone przy odcinkowych zamknięciach pasa ruchu. Dla kierowców poruszających się od strony Górnik i Stolarzowic zaleca się objazd ul. Suchogórską - ul. Łokietka i ul. Strzelców Bytomskich. Dla kierowców jadących zaś od strony Bobrka, Karbia i Miechowic  ulicą: Dąbrowa Miejska – Strzelców Bytomskich – Łokietka i Suchogórską.

Z kolei kierowcy poruszający się z centrum Bytomia w stronę Stolarzowic i Górnik powinni z ul. Strzelców Bytomskich zjechać w ul. Łokietka i dalej kierować się ul. Suchogórską do Stolarzowic.

Zobacz mapę utrudnień drogowych

Mapa.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.radio90.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.