Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
05 czerwca 2020, Kira, Bonifacy, Waleria

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Od 8 czerwca drzwi Urzędu Miejskiego w Bytomiu znów otwarte dla klientów

Od poniedziałku, 8 czerwca klienci Urzędu Miejskiego w Bytomiu będą mogli załatwić swoje sprawy bezpośrednio w budynkach przy ul. Parkowej 2 i Smolenia 35. Klienci będą przyjmowani w poniedziałek od godz. 7.30 do godz. 17.30 oraz od wtorku do piątku od godz. 7.30 do godz. 15.00.

Tarcza antykryzysowa - pracodawca, pracownik, NGO

Ulgi w podatkach, dopłata do stanowiska pracy, zmiany w rozliczaniu zadań publicznych, zasiłki opiekuńcze – w czasie epidemii z pomocy mogą skorzystać przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe i pracownicy.

Co zrobić, jeśli podejrzewasz u siebie koronawirusa?

Wróciłeś z zagranicy i podejrzewasz u siebie koronawirusa lub miałeś kontakt z osobą, u której podejrzewasz zakażenie? Natychmiast skontaktuj się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bytomiu. Do czasu otrzymania pomocy odizoluj się od innych ludzi.

Opłaty można uregulować przez internet!

Uwaga mieszkańcy! Opłatę komunikacyjną, przekształceniową, za wieczyste użytkowanie, a także podatki od środków transportowych czy nieruchomości można zapłacić przez internet bez dodatkowych opłat i prowizji. Więcej TUTAJ

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Utrudnienia drogowe na odcinku ulic: Podleśnej i Dąbrowa Miejska

Utrudnienia drogowe na odcinku ulic: Podleśnej i Dąbrowa Miejska Data publikacji: 5 listopada 2019Remont nawierzchni jezdni ul. Podleśnej od skrzyżowania z ul. Suchogórską i ul. Dąbrowa Miejska /na długości około 600 mb/ będzie przyczyną utrudnień drogowych, które wystąpią w najbliższych dniach. Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności.

Roboty drogowe będą prowadzone przy odcinkowych zamknięciach pasa ruchu. Dla kierowców poruszających się od strony Górnik i Stolarzowic zaleca się objazd ul. Suchogórską - ul. Łokietka i ul. Strzelców Bytomskich. Dla kierowców jadących zaś od strony Bobrka, Karbia i Miechowic  ulicą: Dąbrowa Miejska – Strzelców Bytomskich – Łokietka i Suchogórską.

Z kolei kierowcy poruszający się z centrum Bytomia w stronę Stolarzowic i Górnik powinni z ul. Strzelców Bytomskich zjechać w ul. Łokietka i dalej kierować się ul. Suchogórską do Stolarzowic.

Zobacz mapę utrudnień drogowych

Mapa.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.radio90.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.