Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 marca 2019, Maria, Wienczyslaw, Ireneusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

ul. Zabrzańska

ul. Zabrzańska Data publikacji: 24 stycznia 2014Nieruchomość gruntowa, ul. Zabrzańska

Powierzchnia: 4.738 m2

Działka nr: 1195/92wpisana do księgi wieczystej KA1Y/00005175/5 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Bytomiu.

Właściciel: Gmina Bytom
 

Opis nieruchomości:

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w rejonie oddalonym od ścisłego centrum miasta o ok. 2 km. Teren o nieregularnym i wydłużonym kształcie, zróżnicowany wysokościowo, porośnięty trawami, krzewami i licznymi drzewami. Centralną część działki stanowi skarpa o dużym nachyleniu.

W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajdują się obiekty handlowo-usługowe, zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, natomiast w dalszym otoczeniu park Fazaniec.

Skomunikowanie terenu: wyłącznie do drogi leżącej na działce gruntu nr 2535/92 i 920/74
z przebudową tej drogi oraz skrzyżowania z ul. Zabrzańską z uwzględnieniem poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych. Na ul. Zabrzańskiej pożądane wydzielenie pasa ruchu dla relacji „w lewo".

Przeznaczenie terenu:

Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Szombierki-Zachód przedmiotowy teren przeznaczony jest pod zabudowę usługową, a w zachodniej części pod zieleń urządzoną

 

Dostępne media:

Infrastruktura techniczna dostępna wzdłuż ul. Zabrzańskiej i ul. Godulskiej - sieć teletechniczna, gazociągowa niskiego ciśnienia, kanalizacja deszczowa ∅500 i ∅300, sanitarna ∅200, wodociągowa ∅110, sieć elektroenergetyczna niskiego i średniego napięcia (przewody eSN przebiegają również przez środek działki w kierunku północ-południe).

Sposób zbycia nieruchomości:

Sprzedaż prawa własności  w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.

Informacje dodatkowe:

  • Nieruchomość położona jest poza terenem i obszarem górniczym.
http://sitplan.um.bytom.pl:11180/gpt4/?permalink=2402640

Pobierz kartę informacyjną
zabrzanska.jpgNasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.