Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rozpoczęła się rewitalizacja pałacu Tiele-Wincklerów w Miechowicach

Jakie tajemnice skrywa w sobie pałac Tiele-Wincklerów w Miechowicach? Rozpoczęły się prace archeologiczne i remontowe związane z rewitalizacją pałacu, w którym swoje dzieciństwo spędziła Ewa von Tiele-Winckler, znana jako Matka Ewa.

Modelarskie cuda w Bytomiu

Ta impreza to prawdziwa gratka nie tylko dla pasjonatów modelarstwa, ale także wszystkich tych, którzy na co dzień nie mają styczności z tego rodzaju hobby. Przez dwa dni 2 i 3 marca w Bytomiu już po raz XV odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Modelarski.

Zostań mistrzem segregacji

Zgodnie z zasadami segregacji odpadów komunalnych określonych w rozporządzeniu Ministra Środowiska z  29 grudnia 2016 r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów - odpady zbierane są w pięciu pojemnikach.

Zdecyduj, kto zagra na Dniach Bytomia

Ruszyły już przygotowania do tegorocznej odsłony Dni Bytomia. Kogo zobaczymy na plenerowej scenie, będzie zależało także od Was. Wystarczy oddać swój głos na wybranych artystów w internetowym plebiscycie.

E- rekrutacja do przedszkola

Ważna informacja dla rodziców. 11 marca rusza elektroniczna rekrutacja do przedszkoli. W tym roku w 41 miejskich przedszkolach na dzieci czeka ponad 4,5 tysiąca miejsc.

Ferie tuż tuż

Zima nie odpuszcza, ku uciesze szkolnej braci, która 11 lutego rozpocznie dwutygodniową labę. Bez względu na to czy biała aura za oknem się utrzyma, przygotowania do akcji „Zima w mieście” – corocznego cyklu imprez dla dzieci i młodzieży spędzającej ferie w domu, trwają na całego.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

ul. Konstytucji 1a, 1b, 1c, 3b, 3c

ul. Konstytucji 1a, 1b, 1c, 3b, 3c Data publikacji: 5 marca 2018Nieruchomość gruntowa niezagospodarowana

Położenie: Bytom,  ul. Konstytucji 1a, 1b, 1c, 3b, 3c,

Powierzchnia:
2,10 ha

Działki nr: (działki nr: 501/24, 328/2, 326/8) wpisane do księgi wieczystej KA1Y/00061010/1, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Bytomiu.

Właściciel: gmina Bytom

Opis nieruchomości: Nieruchomość gruntowa niezagospodarowana, znajdują się na niej pozostałości zabudowy budynku gospodarczego i warsztatowo – administracyjnego. Infrastruktura techniczna tj. sieć wodociągowa, kanalizacyjna, elektroenergetyczna i gazowa znajduje się w ul. Konstytucji i ul. Niemcewicza.

Przeznaczenie terenu: Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego części obszaru Bobrka, nieruchomość położona jest na terenie usług oświaty.

Dostępne media*:

Na terenie dostępna sieć energetyczna niskiego napięcia. Sieć teletechniczna wzdłuż wschodniej granicy działki. Sieć wodociągowa Ć 100 oraz kanalizacja sanitarna Ć 315 i deszczowa Ć 600 wzdłuż ul. Niemcewicza. Ze względu na znaczną odległość od infrastruktury ciepłowniczej brak technicznych warunków przyłączenia do sieci. Odległość od sieci ciepłowniczej wynosi ok. 1850 m.

*Szczegółowe warunki przyłączenia należy uzgodnić z gestorem sieci.

Sposób zbycia nieruchomości: sprzedaż prawa własności nieruchomości w drodze przetargu publicznego.

Informacje dodatkowe: Skomunikowanie z drogą publiczną ul. Konstytucji poprzez działkę nr 95/8, na której ustanowiona została służebność przejazdu i przechodu.

 http://sitplan.um.bytom.pl:11180/gpt4/?permalink=3036751

konstytucji_1a1b1c3bc3c.jpg


Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.