Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rozpoczęła się rewitalizacja pałacu Tiele-Wincklerów w Miechowicach

Jakie tajemnice skrywa w sobie pałac Tiele-Wincklerów w Miechowicach? Rozpoczęły się prace archeologiczne i remontowe związane z rewitalizacją pałacu, w którym swoje dzieciństwo spędziła Ewa von Tiele-Winckler, znana jako Matka Ewa.

Modelarskie cuda w Bytomiu

Ta impreza to prawdziwa gratka nie tylko dla pasjonatów modelarstwa, ale także wszystkich tych, którzy na co dzień nie mają styczności z tego rodzaju hobby. Przez dwa dni 2 i 3 marca w Bytomiu już po raz XV odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Modelarski.

Zostań mistrzem segregacji

Zgodnie z zasadami segregacji odpadów komunalnych określonych w rozporządzeniu Ministra Środowiska z  29 grudnia 2016 r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów - odpady zbierane są w pięciu pojemnikach.

Zdecyduj, kto zagra na Dniach Bytomia

Ruszyły już przygotowania do tegorocznej odsłony Dni Bytomia. Kogo zobaczymy na plenerowej scenie, będzie zależało także od Was. Wystarczy oddać swój głos na wybranych artystów w internetowym plebiscycie.

E- rekrutacja do przedszkola

Ważna informacja dla rodziców. 11 marca rusza elektroniczna rekrutacja do przedszkoli. W tym roku w 41 miejskich przedszkolach na dzieci czeka ponad 4,5 tysiąca miejsc.

Ferie tuż tuż

Zima nie odpuszcza, ku uciesze szkolnej braci, która 11 lutego rozpocznie dwutygodniową labę. Bez względu na to czy biała aura za oknem się utrzyma, przygotowania do akcji „Zima w mieście” – corocznego cyklu imprez dla dzieci i młodzieży spędzającej ferie w domu, trwają na całego.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

ul. Konstytucji 123 A,B,C

ul. Konstytucji 123 A,B,C Data publikacji: 5 marca 2018Nieruchomość zabudowana

Położenie: Bytom, ul. Konstytucji 123 A,B,C (działki nr 1906/23, 1907/23, 1908/23, 1909/23, 1912/18, 1915/17, 1916/17, 2075/23)

Powierzchnia:
0,53 ha

Działki nr: (działki nr 1906/23, 1907/23, 1908/23, 1909/23, 1912/18, 1915/17, 1916/17, 2075/23) wpisane do księgi wieczystej   KA1Y/00033894/6, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Bytomiu.

Właściciel: gmina Bytom

Opis nieruchomości:
Nieruchomość zabudowana trzema budynkami, które wyłączone są z użytkowania. Budynek przy ul. Konstytucji 123A niepodpiwniczony, dwukondygnacyjny, z nieużytkowym poddaszem. W części południowej budynku znajduje się obniżona kondygnacja – suterena przechodząca poza obrys głównej bryły budynku.

Obiekt przy ul. Konstytucji 123B jest w części podpiwniczony, posiada dwie kondygnacje naziemne i nie użytkowane poddasze oraz parterową przybudówkę od strony zachodniej. Oba budynki wybudowane w technologii tradycyjnej, murowanej, stropy drewniane, dachy dwu spadowe, kryte dachówką.

Budynek przy ul. Konstytucji 123C jest trzykondygnacyjny, podpiwniczony, wolnostojący, wykonany w technologii tradycyjnej murowanej. Dach drewniany, kryty dachówką.

Przeznaczenie terenu: Nieruchomość położona w granicach miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obszaru Karbia na terenie obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej.

Dostępne media*:

Infrastruktura techniczna dostępna wzdłuż ul. Konstytucji i ul. Młodzieżowej: sieć energetyczna niskiego napięcia, siec gazowa średniego ciśnienia, wodociągowa Æ 160, 150, kanalizacja sanitarna Æ 200,  kanalizacja deszczowa, sieć teletechniczna. Istnieje wstępna możliwość przyłączenia do sieci ciepłowniczej. Odległość od sieci wynosi ok. 200 m.

*Szczegółowe warunki przyłączenia należy uzgodnić z gestorem sieci.

Sposób zbycia nieruchomości: sprzedaż prawa własności nieruchomości w drodze przetargu publicznego.

Informacje dodatkowe: Sugerowane skomunikowanie z drogą publiczną ul. Młodzieżową.

 http://sitplan.um.bytom.pl:11180/gpt4/?permalink=3036749

konstytucji_123ABC.jpg


Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.