Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rozpoczęła się rewitalizacja pałacu Tiele-Wincklerów w Miechowicach

Jakie tajemnice skrywa w sobie pałac Tiele-Wincklerów w Miechowicach? Rozpoczęły się prace archeologiczne i remontowe związane z rewitalizacją pałacu, w którym swoje dzieciństwo spędziła Ewa von Tiele-Winckler, znana jako Matka Ewa.

Modelarskie cuda w Bytomiu

Ta impreza to prawdziwa gratka nie tylko dla pasjonatów modelarstwa, ale także wszystkich tych, którzy na co dzień nie mają styczności z tego rodzaju hobby. Przez dwa dni 2 i 3 marca w Bytomiu już po raz XV odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Modelarski.

Zostań mistrzem segregacji

Zgodnie z zasadami segregacji odpadów komunalnych określonych w rozporządzeniu Ministra Środowiska z  29 grudnia 2016 r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów - odpady zbierane są w pięciu pojemnikach.

Zdecyduj, kto zagra na Dniach Bytomia

Ruszyły już przygotowania do tegorocznej odsłony Dni Bytomia. Kogo zobaczymy na plenerowej scenie, będzie zależało także od Was. Wystarczy oddać swój głos na wybranych artystów w internetowym plebiscycie.

E- rekrutacja do przedszkola

Ważna informacja dla rodziców. 11 marca rusza elektroniczna rekrutacja do przedszkoli. W tym roku w 41 miejskich przedszkolach na dzieci czeka ponad 4,5 tysiąca miejsc.

Ferie tuż tuż

Zima nie odpuszcza, ku uciesze szkolnej braci, która 11 lutego rozpocznie dwutygodniową labę. Bez względu na to czy biała aura za oknem się utrzyma, przygotowania do akcji „Zima w mieście” – corocznego cyklu imprez dla dzieci i młodzieży spędzającej ferie w domu, trwają na całego.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

ul. Hakuby (teren po byłej KWK "Powstańców Śląskich")

ul. Hakuby (teren po byłej KWK "Powstańców Śląskich") Data publikacji: 5 marca 2018Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Położenie: Bytom, ul. Hakuby (teren po byłej KWK „Powstańców Śląskich”)

Powierzchnia: 0,88 ha

Działki nr: działki nr 435/1, 436/1, wpisane do księgi wieczystej  KA1Y/00057726/2, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Bytomiu.

Właściciel:
Skarb Państwa. Wieczysty użytkownik Gmina Bytom.

Opis nieruchomości: Nieruchomość gruntowa niezabudowana, zlokalizowana na terenie poprzemysłowym, o nieregularnym kształcie.

Przeznaczenie terenu:
Dla poprzedniego terenu obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego terenu byłej KWK Powstańców Śląskich zatwierdzony uchwałą XXXVI/503/14 Rady Miejskiej w Bytomiu z dnia 22.09.2014 r. Nieruchomość położona na terenie oznaczona symbolem 1PU – teren zabudowy produkcyjnej i usługowej.

Dostępne media*:
Przez środek działki 436/1 wzdłuż osi wschód-zachód, przebiega sieć ciepłownicza wysokoparametrowa, wodociągowa Ć 150. W południowej części terenu kanalizacja ogólnospławna Ć 200.  Sieć elektroenergetyczna niskiego napięcia wzdłuż wschodniej granicy terenu oraz w jego północnej części. Linia wysokiego napięcia w odległości 200 m w kierunku wschodnim. Sieć gazowa wysokoprężna w odległości 100 m w kierunku wschodnim. Sieć telekomunikacyjna na działkach sąsiednich. Istnieje wstępna możliwość przyłączenia do sieci ciepłowniczej. Odległość od sieci wynosi ok. 50 m.

*Szczegółowe warunki przyłączenia należy uzgodnić z gestorem sieci.

Sposób zbycia nieruchomości: Sprzedaż prawa wieczystego użytkowania w drodze przetargu publicznego.

Informacje dodatkowe:
Skomunikowanie terenu do ul. Strzelców Bytomskich poprzez istniejący wyjazd z byłej KWK „Powstańców Śląskich”.

http://sitplan.um.bytom.pl:11180/gpt4/?permalink=3036780


hakuby_byla_KWK.jpg

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.