Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lutego 2019, Arnold, Konrad, Marceli

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Uhonorują Dawcę Nadziei

Uhonorują Dawcę Nadziei Data publikacji: 8 listopada 2017Już po raz czwarty Fundacja Dom Nadziei w sposób szczególny podziękuję swoim darczyńcom. 10 listopada, o 18.00 w Operze Śląskiej odbędzie się Gala Honorowych Dawców Nadziei.

To dla nas szczególny dzień, w którym dziękujemy każdemu, kto życzliwie o nas myśli, wspiera nasze działania i wierzy w to, co robimy
– mówi ks. Bogdan Peć, dyrektor Domu Nadziei.

Przypomnijmy, że Fundacja Dom Nadziei od 22 lat pomaga młodzieży uzależnionej oraz ich rodzinom w walce o normalne i trzeźwe życie. Uzależnienie, z którym zmaga się młodzież w Domu Nadziei wymaga, aby całą dobę był obecny przy nich wykwalifikowany personel.

Tego wieczoru wręczone zostaną statuetki Przyjaciel Fundacji „Dom Nadziei”. W części artystycznej w spektaklu „Krótka historia o dorastaniu” wystąpią wychowankowie Domu Nadziei.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.