Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Udany weekend bytomskich piłkarzy

Udany weekend bytomskich piłkarzy Data publikacji: 7 października 2018Miniony weekend zapewnił bytomskim drużynom kolejne punkty: Polonia Bytom w wyjazdowym meczu pokonała zawodników Przemszy Siewierz 2:3, z kolei mecz piłkarzy Szombierek zakończył się wynikiem 2:1. Ich rywalem była Unia Dąbrowa Górnicza.

Wszyscy kibice z pewnością czekają już na derbowe spotkanie Polonii z Szombierkami Bytom, które zostanie rozegrane już 13 października o 15.00 na stadionie przy Frycza – Modrzewskiego. Jego gospodarzem będą Niebiesko – Czerwoni.  

Autor: ww
Zdjęcia: Archiwum

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.