Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Turniej Piłki Nożnej

Turniej Piłki Nożnej Data publikacji: 6 października 2018W minioną sobotę w Hali na Skarpie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Niezależnego Związku Policjantów w Bytomiu. W sportowej rywalizacji wzięło udział prawie 100 policjantów z naszego miasta.

Integracja w duchu sportowej rywalizacji to główny cel turnieju piłki nożnej, w którym wzięło udział dziewięć drużyn z pięciu bytomskich komisariatów oraz drużyna emerytowanych policjantów. Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja mundurowych z KP II, drugie miejsce zajęła drużyna z KP V, a brąz wywalczyli policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą. Dodatkowo, najlepszy strzelec i piłkarz turnieju zostali wyróżnieni pucharem przez Damiana Bartylę, prezydenta Bytomia.  

Galeria zdjęć:Autor: ww
Zdjęcia: Hubert Klimek-UM BYTOM

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.