Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 stycznia 2020, Felicja, Rafal, Tymoteusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwa nabór wniosków PONE

Od 5 sierpnia trwa nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany pieców węglowych oraz montażu odnawialnych źródeł energii na rok 2019/2020 w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Bytom.

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

#TrashChallenge - dzień I

#TrashChallenge - dzień I Data publikacji: 13 kwietnia 2019Zakasali rękawy i z zapałem zabrali się za sprzątanie bardziej i mniej uczęszczanych zakątków Bytomia. Wyzwanie w ramach #TrashChallenge podjęło ponad 50 grup: od przedszkolaków do seniorów. Przed nami kolejny dzień i kolejne starcie ze śmieciami!

Na wezwanie prezydenta Mariusza Wołosza i Stowarzyszenia Bytom to nie hasiok, do akcji przyłączyły się  m.in. dzieci ze Słonecznego Zakątka, które nie tylko sprzątały teren wokół placówki, ale też uczyły się prawidłowej segregacji odpadów. Pokaźna grupa uzbrojona w worki i rękawice pojawiła się także w okolicach ul. Łużyckiej i Parku Miejskim.

Szyki zwarli też młodzi piłkarze i szkoleniowcy Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom, którzy uprzątnęli tereny w okolicy Piłkarskiej i Olimpijskiej. Sprzątające ekipy dopisały też w Szombierkach, Suchej Górze, Stroszku i Rozbarku.

Szczegółowe informacje i zdjęcia z przebiegu akcji w można oglądać pod wydarzeniem na Facebooku.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek, Akademia Polonii Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.