Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 marca 2019, Gabriel, Marek, Gabor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Tenisiści powalczą o cenne punkty w Superlidze

Tenisiści powalczą o cenne punkty w Superlidze Data publikacji: 9 kwietnia 2018Pretendent do tytułu mistrzowskiego – Fibrain AZS Politechnika Rzeszów będzie kolejnym rywalem tenisistów 3S Polonia Bytom w Superlidze. Zapraszamy we wtorek, 10 kwietnia do Hali na Skarpie o 18.00.

Przypomnijmy, że tenisiści Polonii zajmują 9. miejsce w tabeli z dorobkiem 19. punktów. To jednak wciąż nie gwarantuje im utrzymania w Superlidze, dlatego każdy zdobyty punkt będzie decydował o końcowym układzie w tabeli.

Z kolei najbliższy rywal Niebiesko – Czerwonych – Fibrain AZS Politechnika Rzeszów – jest na 3. miejscu w tabeli i traci do lidera zaledwie dwa punkty. Obie drużyny mają więc o co walczyć, co zapowiada wielkie emocje w Hali na Skarpie przy Frycza – Modrzewskiego.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.