Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
31 października 2020, Łukasza, Urbana, Augusta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Tempo z mistrzowskimi tytułami

Tempo z mistrzowskimi tytułami Data publikacji: 14 października 2020Na stadionie w Stolarzowicach zorganizowano IX Klubowy Turniej Łuczniczy połączony z II Mistrzostwami Śląska. Zawodnicy LKS Tempo wygrali w pięciu kategoriach.

W dwudniowych zawodach rywalizowali łucznicy z województwa śląskiego. Pięciu zawodników LKS Tempo Stolarzowice zdobyło mistrzostwo Śląska: Julia Bober w kategorii dzieci młodsze, łuk klasyczny; Hanna Markefka w kat. młodziczka, łuk klasyczny; Mateusz Markefka w kat. senior, łuk klasyczny; Regina Karkoszka w kat. seniorka, łuk goły; Józef Karkoszka w kat. senior, łuk goły.

W strzelaniu specjalnym tytuł Młodzieżowego Wilhelma Tella 2020 zdobyła Natalia Fatyga.


Autor: LB
Zdjęcia: Tempo Stolarzowice

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.