Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Bytomskie NGO - Szukaj

Aby otrzymać jak najdokładniejszą listę organizacji, uzupełnij w formularzu poniżej jak najwięcej informacji.

SZUKAJ

Kategoria Spółdzielnie Socjalne

Słowo kluczowe
KRS, NIP, numer ew. Gmin
Forma prawna
Typ działalności

Uzupełnij bazę bytomskich NGO!

Drogie organizacje!
Aby zaktualizować informacje, które znajdują się w wyszukiwarce należy skontaktować się z Biurem Organizacji Pozarządowychi. Można to uczynić za pośrednictwem poczty e-mail: , telefonicznie: (32) 388 35 47 bądź osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 18.00, w biurze przy Rynku 26/5 w Bytomiu.


Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.