Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 października 2019, Piotra, Michala, Ziemowita

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Miasto będzie oddłużać spółkę Bytomski Sport Polonia Bytom

Zadłużona na ponad 3 mln zł spółka Bytomski Sport Polonia Bytom otrzyma wsparcie gminy Bytom. 11 października Rada Miejska jednogłośnie podjęła uchwałę podwyższającą kapitał zakładowy spółki o kwotę 1,9 mln zł. Dodatkowe pieniądze mają m.in. pomóc zmniejszyć zadłużenie spółki.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Szombierki wkrótce rozpoczną przygotowania do nowego sezonu

Szombierki wkrótce rozpoczną przygotowania do nowego sezonu Data publikacji: 4 lipca 2019Pod wodzą nowego trenera Janusza Kluge rozpoczną 8 lipca przygotowania do nowego sezonu w IV lidze piłkarze Szombierek Bytom. Z kolei już 13 lipca o 17.00 na stadionie przy Frycza-Modrzewskiego zostanie rozegrany mecz z Ruchem Chorzów będący częścią obchodów 100-lecia bytomskiego klubu, który powstał w 1919 roku.

Pierwszy trening zaplanowano 8 lipca na godzinę 17.00. W okresie przygotowawczym piłkarzy Szombierek czeka kilka spotkań sparingowych zanim przystąpią do nowego sezonu w IV lidze. Wśród rywali, z którymi zagrają popularni Zieloni będą między innymi drużyny: Wilków Wilcza, Gwarka Tarnowskie Góry, Kuźni Ustroń oraz Orła Miedary.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Szombierki Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.