Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 czerwca 2019, Albert, Laura, Adolf

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Szombierki Rally Cup 2018 - runda 2

Szombierki Rally Cup 2018 - runda 2 Data publikacji: 12 czerwca 2018Miłośnicy szybkich samochodów znowu będą się ścigać w Bytomiu – Szombierkach. Zapraszamy na kolejną /drugą/ edycję Szombierek Rally Cup, która odbędzie się już 17 czerwca przy ul. Frycza – Modrzewskiego.

Impreza w Bytomiu – Szombierkach rozpocznie się o 11.00, a miłośnicy szybkich samochodów będą się ścigać na trasie składającej się z jednego odcinka specjalnego o długości około 3 km, przejeżdżanego 4-krotnie.

Ze względu na sprawne przeprowadzenie zawodów organizator przewidział 70 miejsc na liście startowej. Aby wystartować w zawodach wystarczy być posiadaczem sprawnego samochodu osobowego z ważnymi badaniami technicznymi oraz ważnym ubezpieczeniem OC. Kierowca musi posiadać ważne prawo jazdy , a pilot musi mieć ukończone 17 lat.

Więcej informacji o imprezie można uzyskać u organizatora na stronie Rajdówka.pl

Impreza odbywa się pod patronatem prezydenta Bytomia, Damiana Bartyli.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.