Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 stycznia 2020, Tatiana, Pawel, Milosz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Szombierki Bytom zainaugurują rozgrywki w IV lidze

Szombierki Bytom zainaugurują rozgrywki w IV lidze Data publikacji: 6 sierpnia 2019Popularni Zieloni już w najbliższą sobotę, 10 sierpnia rozpoczną zmagania w IV lidze. Ich pierwszym rywalem będzie zespół Warty Zawiercie. Zapraszamy na stadion przy Frycza-Modrzewskiego w Bytomiu-Szombierkach o 17.00.

Warto dodać, że przed zbliżającym się sezonem piłkarze Szombierek rozegrali kilka sparingów, między innymi: zremisowali 1:1 z Ruchem Chorzów, pokonali 2:0 Jastrzębie Bielszowice czy 2:0 Wilki Wilcza.

Oprócz spotkania z Wartą Zawiercie popularni Zieloni zagrają u siebie także z: Unią Dąbrowa Górnicza /24 sierpnia, godz. 17.00/, Sarmacją Będzin /7 września, godz. 16.00/, Śląskiem Świętochłowice /21 września, godz. 16.00/, Zniczem Kłobuck /28 września, godz. 16.00/, Gwarkiem Ornontowice /12 października, godz. 15.00/, Przemszą Siewierz /26 października, godz. 14.00/, Slavią Ruda Śląska /9 listopada, godz. 14.00/.

Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu rozgrywek IV ligi dostępne są TUTAJ

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Szombierki Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.