Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 marca 2019, Maria, Wienczyslaw, Ireneusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania

Uwaga kierowcy! 11 marca wprowadzona została kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania ulic: Katowickiej, Chorzowskiej, Miarki, Siemianowickiej i Witczaka

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Święty Jacek z atrakcjami

Święty Jacek z atrakcjami Data publikacji: 9 sierpnia 2018Warsztaty ceramiczne, gry i zabawy dla dzieci, loteria z atrakcyjnymi fantami i rozbarskie smakołyki czekają na tych, którzy w sobotę przyjadą na doroczny festyn parafialny w kościele św. Jacka.

W sobotę (11 sierpnia), z okazji odpustu parafialnego odbędzie się "Jackowo 2018". W programie występy Muzycznej Gromady Rozbarskiej, koncert dziecięcego zespołu Promyczki Dobra oraz zabawa taneczna z gwiazdą wieczoru – Bernadetą Kowalską z zespołem. Będzie można również coś przekąsić. Nie zabraknie kołoczy, kiszonych ogórków, tustego, krupnioków i wusztów. Jednym słowem – każdy znajdzie coś dla siebie! Początek festynu o godzinie 16:00.

Dzień później, w niedzielę, odbędą się tradycyjne uroczystości odpustowe ku czci. św. Jacka.


plakat promyczki dobra.jpg
 

Autor: ww
Zdjęcia: https://www.facebook.com/fundacjarozbark

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.