Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 lipca 2019, Kamil, Robert, Szymon

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

BO Bytom! BO - mamy 4 mln zł.

Rusza Bytomski Budżet Obywatelski. Po kilku latach przerwy mieszkańcy ponownie będą mogli zdecydować na co przeznaczyć część miejskich pieniędzy. Na ten cel zagwarantowano aż 4 mln zł. Nabór wniosków potrwa od 15 lipca do 10 września.

Z pomocą poszkodowanym w wybuchu gazu

Trwa liczenie strat  po sobotnim wybuchu gazu przy ul. Katowickiej. Mieszkańcy, których dotknęła tragedia nie są jednak sami. Z pomocą ruszyło Stowarzyszenie Liga Kobiet Nieobojętnych, które uruchomiło subkonto, na które można wpłacać pieniądze na rzecz poszkodowanych rodzin. 

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Święto Policji w Operze Śląskiej

Święto Policji w Operze Śląskiej Data publikacji: 11 lipca 2019Choć Święto Policji przypada 24 lipca, bytomscy funkcjonariusze świętowali już wczoraj /10 lipca/ w Operze Śląskiej, odbyła się uroczysta akademia. Tradycyjnie już wręczono nagrody i awanse wyróżniającym się policjantom.

Tegoroczne obchody miały wyjątkową oprawę ze względu na jubileusz 100-lecia powołania Policji Państwowej. Podczas akademii Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach inspektor Piotr Kucia wraz z szefem bytomskiego garnizonu inspektorem Andrzejem Brzozowskim, wręczył policjantkom i policjantom nominacje na wyższe stopnie policyjne.

W uroczystościach uczestniczyli prezydent Mariusz Wołosz, który złożył funkcjonariuszom podziękowania za owocną współpracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta, a także parlamentarzyści oraz bytomscy radni.

Doroczne Święto Policji stało się także okazją do nagrodzenia laureatów konkursów „Policjant z powołania” oraz „Dzielnicowy Roku” organizowanych przez bytomską komendę oraz Urząd Miejski w Bytomiu. Dzielnicowym Roku został młodszy aspirant Krzysztof Wojtasik z III komisariatu, natomiast policjantem z powołania został aspirant sztabowy Paweł Szadkowski, dzielnicowy z komisariatu w Stroszku.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: arch. UM Bytom, fot. Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.