Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 października 2019, Piotra, Michala, Ziemowita

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Prezydent spotka się z mieszkańcami

Na początek Szombierki, potem Łagiewniki, Miechowice oraz os. gen. Ziętka i Stroszek – mieszkańcy tych dzielnic będą mogli niebawem spotkać się z prezydentem Mariuszem Wołoszem i porozmawiać o sprawach dotyczących miasta.

#BO Bytom: Zagłosuj online

Bytomski Budżet Obywatelski - zagłosuj online

Przebudowa ulic dofinansowana z Funduszu Dróg Samorządowych

Ulice Mochnackiego, Wojciechowskiego, Musialika, Reptowska, Świętej Elżbiety oraz Szyby Rycerskie. To drogi, które w najbliższym czasie zostaną przebudowane. Pierwsze roboty już ruszyły na ul. Mochnackiego w Szombierkach i Reptowskiej w Miechowicach.

Marszałek pozytywnie o zaktualizowanym GPR-ze

Urząd Marszałkowski województwa Śląskiego wydał pozytywną ocenę merytoryczną zaktualizowanego "Gminnego Programu Rewitalizacji. Bytom 2020+".

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Święto Policji w Operze Śląskiej

Święto Policji w Operze Śląskiej Data publikacji: 11 lipca 2019Choć Święto Policji przypada 24 lipca, bytomscy funkcjonariusze świętowali już wczoraj /10 lipca/ w Operze Śląskiej, odbyła się uroczysta akademia. Tradycyjnie już wręczono nagrody i awanse wyróżniającym się policjantom.

Tegoroczne obchody miały wyjątkową oprawę ze względu na jubileusz 100-lecia powołania Policji Państwowej. Podczas akademii Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach inspektor Piotr Kucia wraz z szefem bytomskiego garnizonu inspektorem Andrzejem Brzozowskim, wręczył policjantkom i policjantom nominacje na wyższe stopnie policyjne.

W uroczystościach uczestniczyli prezydent Mariusz Wołosz, który złożył funkcjonariuszom podziękowania za owocną współpracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta, a także parlamentarzyści oraz bytomscy radni.

Doroczne Święto Policji stało się także okazją do nagrodzenia laureatów konkursów „Policjant z powołania” oraz „Dzielnicowy Roku” organizowanych przez bytomską komendę oraz Urząd Miejski w Bytomiu. Dzielnicowym Roku został młodszy aspirant Krzysztof Wojtasik z III komisariatu, natomiast policjantem z powołania został aspirant sztabowy Paweł Szadkowski, dzielnicowy z komisariatu w Stroszku.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: arch. UM Bytom, fot. Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.