Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Świąteczne iluminacje i dekoracje już rozbłysły!

Świąteczne iluminacje i dekoracje już rozbłysły! Data publikacji: 2 grudnia 2018Mieszkańcy Bytomia mogą już podziwiać świąteczne dekoracje i iluminacje, jakie pojawiły się w naszym mieście. Pierwsze z nich są już między innymi na bytomskim Rynku i ul. Dworcowej. Kolejne rozbłysną w pierwszych dniach grudnia na głównych ulicach miasta, latarniach i skrzyżowaniach dróg.

Iluminacje świąteczne, podobnie jak w latach ubiegłych, pojawiły się na Rynku, ul. Dworcowej, dworcu autobusowym, pl. Sikorskiego, pl. Wolskiego, pl. Brüninga, pl. Szalonka, skwerze Bonczola, w Parku im. M. Konopnickiej oraz przy ul. Strzelców Bytomskich. Z pewnością tą najważniejszą ozdobą, która przypomina nam o zbliżających się świętach jest kilkunastometrowa choinka na bytomskim Rynku - przyozdobiona w kolorowe lampki i bombki.
 
Z kolei kierowcy poruszający się głównymi trasami z pewnością zauważą także dekoracje świąteczne /ozdoby płaskie oraz przestrzenne 3D z podświetleniem LED – zmienione w stosunku do lat poprzednich/ na latarniach i głównych skrzyżowaniach w Bytomiu, między innymi na ul. Wrocławskiej, Piłsudskiego, Strzelców Bytomskich czy pl. Sobieskiego.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.