Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 lutego 2019, Romana, Izabela, Damian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Sukces bytomskiej biegaczki

Sukces bytomskiej biegaczki Data publikacji: 10 września 2018Kolejny dobry występ zanotowała reprezentująca barwy Miechowickiej Grupy Biegowej – Beata Adamczyk – Nowak. Bytomianka w weekend wzięła udział w 9. Festiwalu Biegowym w Krynicy, gdzie aż trzykrotnie stawała na podium, zdobywając dwa srebrne i jeden brązowy medal.

Srebrne krążki nasza zawodniczka wywalczyła w kategorii kobiet K40 – 44 na dystansie 10 km oraz w kategorii K40 – 44 w Mistrzostwach Polski Masters. Z kolei na dystansie 22 km w ramach biegu Runek Run bytomianka w kategorii K40 – 49 zajęła 3. miejsce. Tym samym w jeden weekend Beata Adamczyk – Nowak wywalczyła aż 3 medale, potwierdzając świetną formę biegową.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Beata Adamczyk - Nowak

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.