Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ferie tuż tuż

Zima nie odpuszcza, ku uciesze szkolnej braci, która 11 lutego rozpocznie dwutygodniową labę. Bez względu na to czy biała aura za oknem się utrzyma, przygotowania do akcji „Zima w mieście” – corocznego cyklu imprez dla dzieci i młodzieży spędzającej ferie w domu, trwają na całego.

Stwórz własną ozdobę świąteczną

Stwórz własną ozdobę świąteczną Data publikacji: 4 grudnia 2018Chcesz przygotować niecodzienną ozdobę świąteczną? Jeśli tak, to przyjdź 8 grudnia do Biura Promocji Bytomia na Mikołajkowe Warsztaty Ozdób Świątecznych. Pod okiem artystów każdy będzie mógł wykonać swój własny świąteczny witraż lub ozdobę ceramiczną.

Warsztaty ozdób świątecznych w Biurze Promocji Bytomia, podczas których będzie można samodzielnie stworzyć swój wymarzony, świąteczny witraż lub ozdobę z gliny odbędą się po raz pierwszy. Na każdego, kto przyjdzie w sobotę na Rynek 7 czekają darmowe przybory, z których będzie można wykonać ozdoby świąteczne. Przy ich tworzeniu będą pomagać artyści specjalizujący się w technice tworzenia witraży – Justyna Pastuszka oraz Roman Pordzik.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy /od poniedziałku 3 grudnia/ pod nr tel. 32 386 36 69.

Warsztaty potrwają od 11.00 do 14.00. Serdecznie zapraszamy do udziału.
 
111wARSZTATY_MIKOŁAJKOWE.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.youtube.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.