Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 marca 2019, Gabriel, Marek, Gabor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania

Uwaga kierowcy! 11 marca wprowadzona została kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania ulic: Katowickiej, Chorzowskiej, Miarki, Siemianowickiej i Witczaka

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Strażackie "Oscary" już po raz trzeci

Strażackie "Oscary" już po raz trzeci Data publikacji: 8 stycznia 2019Ruszyła III edycja ogólnopolskiego konkursu na najlepsze inicjatywy dla lokalnych społeczności „Floriany 2019”, nazwane popularnie strażackimi „Oscarami”. Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 15 marca.

Konkurs organizowany jest przez największą organizację pożytku publicznego w Polsce – Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP oraz redakcję miesięcznika „Strażak”. Skierowany jest on do Ochotniczych Straży Pożarnych w całym kraju, które mogą zgłaszać projekty samodzielnie. ale również z jednostkami samorządu terytorialnego, placówkami i instytucjami oświaty, kultury i innych, a także organizacjami pozarządowymi i pracodawcami.

Celem konkursu jest nie tylko promocja i wyróżnienie najlepszych lokalnych inicjatyw społecznych, które wpłynęły na bezpieczeństwo i jakość życia mieszkańców, ale również rozwój i integrację środowiska wokół wspólnych inicjatyw.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu dostępne są w załączonym REGULAMINIE oraz na stronie Floriany

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archwium Związek Ochotniczych Straży Pożarnych

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.