Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
12 sierpinia 2020, Klara, Lech, Julian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Co nowego na placu budowy nowego lodowiska?

Prace brukarskie po wschodniej stronie układu drogowego, roboty zbrojarskie i żelbetowe po obydwu stronach trybun, a także prace tynkarskie w budynku administracyjnym, gdzie powstanie sala gimnastyczna oraz lokale usługowe i biurowe. Na placu budowy nowego lodowiska roboty idą pełną parą.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Strategiczny sponsor zawitał do BS Polonii Bytom!

Strategiczny sponsor zawitał do BS Polonii Bytom! Data publikacji: 27 lipca 2020Na ten dzień sympatycy piłkarskiej Polonii Bytom czekali od wielu lat. Firma StanX będzie strategicznym sponsorem Bytomskiego Sportu Polonia Bytom Sp. z o.o. Miejska spółka podpisała umowę sponsorską na czas trwania sezonu 2020/2021.

StanX to przedsiębiorstwo, które swoją działalność prowadzi w naszym mieście. Firma jest producentem systemów modułowych z litego drewna i stali. Produkty firmy dają nieograniczone możliwości zestawiania elementów i tworzenia funkcjonalnych rozwiązań na miarę potrzeb i dostępnych przestrzeni.

W ramach współpracy pomiędzy piłkarską drużyną Polonii Bytom a firmą StanX, logo naszego sponsora strategicznego pojawi się na przedniej części koszulek meczowych drużyny prowadzonej przez trenera Kamila Rakoczego, a także na bandach okalających boisko przy ul. Frycza Modrzewskiego. Reklamy firmy StanX obecne będą także przy ul. Olimpijskiej.

Warto podkreślić, że nawiązanie współpracy z firmą StanX to przełomowe wydarzenie w ostatnich latach działalności piłkarskiej Polonii Bytom, która przypomnijmy w ubiegłym sezonie jako beniaminek III ligi zajęła w swojej grupie 2. miejsce.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: BS Polonia Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.