Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lutego 2019, Arnold, Konrad, Marceli

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Stowarzyszenie blisko natury

Stowarzyszenie blisko natury Data publikacji: 17 października 2017Stowarzyszenie Natura Rzeczy to nowa organizacja na mapie naszego miasta. Jego działalność z pewnością zainteresuje tych wszystkich, którzy stawiają na rozwój osobisty i chcą być blisko natury. By poznać ludzi, którzy je tworzą, 28 października, zapraszamy na dzień otwarty.

Jak mówią twórcy stowarzyszenia, swoimi projektami chcą wspierać innych w odnajdywaniu własnej drogi oraz inspirować do działania. Namiastkę tego, czym zajmują się na co dzień zaproponują już wkrótce w siedzibie przy pl. Akademickim 10/10.

Jednym z wydarzeń będzie Swap party, czyli wymiana ubrań za symboliczną opłatą lub za darmo. Warunkiem udziału jest zabranie ze sobą maksymalnie 40 sztuk odzieży w stanie idealnym lub bardzo dobrym. Do dyspozycji karimaty, koce, stół, krzesła, jeden stojak, na których można wyeksponować swoje ubrania. O możliwości korzystania z form ekspozycji decyduje kolejność przyjścia.

W programie dnia otwartego znajdą się też warsztaty z komunikacji interpersonalnej, świadomości ekologicznej oraz zajęcia poświęcone komunikacji z dzieckiem. Będzie też coś dla tych, którzy szukają ukojenia w muzyce. Na relaksacyjną sesję przy brzmieniu mis i gongów tybetańskich trzeba się wcześniej zapisać. Można to zrobić mejlowo pisząc na: biuro@naturarzeczy.pl lub telefonicznie pod nr.: 503 020 787.

Początek imprezy o 13.00.

Autor: AK
Zdjęcia: profil FB stowarzyszenia

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.