Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lutego 2019, Arnold, Konrad, Marceli

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Zostań mistrzem segregacji

Zgodnie z zasadami segregacji odpadów komunalnych określonych w rozporządzeniu Ministra Środowiska z  29 grudnia 2016 r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów - odpady zbierane są w pięciu pojemnikach.

Stawki

Stawki Data publikacji: 13 grudnia 2013Ile zapłacimy za śmieci?

W Bytomiu obowiązuje stawka za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla tych, którzy segregują odpady w wysokości 11 zł/miesiąc za mieszkańca oraz 17 zł/miesiąc za mieszkańca, jeżeli odpady nie są zbierane i odbierane w sposób selektywny.

Nowe stawki weszły uchwałą nr XXV/323/16 Rady Miejskiej w Bytomiu z dnia 30 maja 2016 r. w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie miasta Bytomia oraz ustalenia stawki opłaty (Dz.Urz. Województwa Śląskiego z dnia 8 czerwca 2016 r. poz. 3178)."


Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.