Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 września 2020, Renata, Filipina, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Srebrny medal Mateusza Kuchmana

Srebrny medal Mateusza Kuchmana Data publikacji: 15 września 2020Biegacz MKS-MOSM Bytom zajął drugie miejsce w biegu na 800 metrów w mistrzostwach Polski młodzików.

W dniach 11-13 września w Radomiu odbyły się mistrzostwa Polski U20 w lekkoatletyce. W MP rywalizowali zawodnicy MKS-MOSM Bytom. Najlepiej spisał się Mateusz Kuchman, który wywalczył wicemistrzostwo Polski w biegu na 800m a na dystansie 1500m uplasował się na ósmej pozycji. W poprzednim roku Kuchman był MP juniorów na 1500m. W Radomiu startowali również Maciej Wyderka – 7. miejsce na 800m, 15. na 1500m oraz Michalina Typer – 11. pozycja na 800m. Z kolei Tomasz Soporski zajął 10. miejsce w trójskoku.

Autor: LB
Zdjęcia: MKS-MOSM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.