Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
31 października 2020, Łukasza, Urbana, Augusta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Srebrny i brązowy medal na Mistrzostwach Polski w bulderingu

Srebrny i brązowy medal na Mistrzostwach Polski w bulderingu Data publikacji: 12 października 2020Zuzanna Mientus i Martyna Ciechanowska rewelacyjnie spisały się podczas rozgrywanych w Warszawie  Mistrzostw Polski Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów w bulderingu. Reprezentantki KS Skarpa Bytom wywalczyły srebrny i brązowy medal.

W zawodach rywalizowało ponad 130 zawodników z całej Polski, a wśród nich 11 reprezentantów bytomskiego klubu. W kategorii junior nasze dziewczyny wywalczyły dwa medale – Zuzanna Mientus – srebrny medal i tytuł wicemistrzowski, zaś Martyna Ciechanowska – brązowy krążek.

Warto dodać, że również pozostali reprezentanci dobrze się spisali, a Zofia Bornus otarła się o medal, zajmując ostatecznie 5. miejsce.

Wszystkie wyniki reprezentantów Skarpy Bytom dostępne są na stronie Polskiego Związku Alpinizmu

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: KS Skarpa Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.