Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 lutego 2020, Marta, Malgorzata, Piotr

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Kolejna ulica z Funduszu Dróg Samorządowych będzie przebudowana

Kierowcy korzystający na co dzień z ul. Świętej Elżbiety muszą spodziewać się utrudnień drogowych. W najbliższy poniedziałek, 24 lutego rozpoczyna się przebudowa tej ulicy, która będzie kosztować łącznie ponad 2,5 mln zł, z czego 1 mln 285 tys. zł to dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych.

Nie stój w kolejce. Zapłać przez internet

Aby uniknąć stania w kolejkach, klienci Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu mogą opłaty komunikacyjne regulować również przez internet. Opłaty można wnosić na rachunek bankowy: Urząd Miejski w Bytomiu, Getin Noble Bank S.A. Oddział Bytom - 83 1560 1049 0000 9030 0005 1440.

Wypełnij kwestionariusz ankiety dotyczący reklam w mieście - ruszają konsultacje społeczne


Spotkaj się z prezydentem i porozmawiaj o mieście

Znane są kolejne terminy spotkań prezydenta Mariusza Wołosza z mieszkańcami. Bytomianie mogą porozmawiać o sprawach dotyczących miasta, zgłosić uwagi, poprosić o pomoc w rozwiązaniu jakiegoś problemu.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Spotkanie z wojewodą śląskim

Spotkanie z wojewodą śląskim Data publikacji: 13 lutego 2020Kończąca się budowa nowej strażnicy przy ul. Łużyckiej dla Straży Pożarnej w Bytomiu, walka z nielegalnymi odpadami, a także sprawy związane z modernizacją dróg w naszym mieście. To najważniejsze tematy, jakie omówione zostały podczas spotkania Waldemara Gawrona, zastępcy prezydenta Bytomia z wojewodą śląskim Jarosławem Wieczorkiem.

Podczas spotkania z wojewodą śląskim poruszyliśmy bieżące sprawy naszego miasta dotyczące nowej strażnicy, ale także kontynuacji przebudowy najważniejszych dróg w mieście z Funduszu Dróg Samorządowych – mówi Waldemar Gawron, zastępca prezydenta Bytomia. Wizyta w Urzędzie Wojewódzkim była także okazją do podziękowania wojewodzie za przekazanie pieniędzy na rozbiórkę budynku przy ul. Świętochłowickiej 8, który w grudniu 2019 roku został wyburzony – dodaje Waldemar Gawron.

Na spotkaniu zastępca prezydenta Waldemar Gawron i radny Radny Miejskiej w Bytomiu Maciej Bartków poruszyli również temat walki z nielegalnymi śmieciami i dotychczasowych działań, jakie podjęto w Bytomiu, aby zapobiec dalszemu zwożeniu odpadów do Bytomia.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.