Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 lutego 2019, Romana, Izabela, Damian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Przewodniki turystyczne online

Wszystkim, którzy wybierają się na wycieczkę po Bytomiu, polecamy popularne przewodniki turystyczne. Znajdziesz w nich nie tylko informacje o atrakcjach, ale także gotowe propozycje spacerów, ścieżki dydaktyczne, ścieżki spacerowe, trasy turystyczne piesze i rowerowe. 

Spotkanie z podróżnikiem

Spotkanie z podróżnikiem Data publikacji: 13 września 2018Jego pasją i sposobem na życie są podróże. Odwiedził 19 afrykańskich państw w ramach projektu W drodze na najwyższe szczyty Afryki, za który otrzymał wyróżnienie w kategorii Wyczyn Roku. Mowa o Robercie Gondku, który jutro /14 września/  będzie gościć w Bytomiu.

Robert Gondek, podróżnik, fotograf i miłośnik Afryki spotka się z bytomską publicznością w ramach cyklu „BCKino w podróży. Podróżnik należy do Związku Polskich Fotografów Przyrody. Od 2008 roku realizuje projekt „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”. Jego celem jest zdobycie najwyższego szczytu w każdym kraju na tym kontynencie.

Do kwietnia 2018 roku odwiedził 19 państw w Afryce. Za konsekwencję w realizacji projektu w marcu 2017 roku otrzymał wyróżnienie w kategorii „Wyczyn roku” podczas Kolosów 2016 w Gdyni, największego festiwalu podróżniczego w Polsce. Teksty i zdjęcia publikuje w magazynach „Podróże”, „Poznaj Świat”, „n.p.m.” Magazyn Turystyki Górskiej i „All Inclusive”.

Na spotkanie z podróżnikiem zapraszamy o 18.30 do CSW Kronika.

Autor: AK
Zdjęcia: www.szczytyafryki.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.