Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
04 czerwca 2020, Helga, Karol, Franciszek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Od 8 czerwca drzwi Urzędu Miejskiego w Bytomiu znów otwarte dla klientów

Od poniedziałku, 8 czerwca klienci Urzędu Miejskiego w Bytomiu będą mogli załatwić swoje sprawy bezpośrednio w budynkach przy ul. Parkowej 2 i Smolenia 35. Klienci będą przyjmowani w poniedziałek od godz. 7.30 do godz. 17.30 oraz od wtorku do piątku od godz. 7.30 do godz. 15.00.

Tarcza antykryzysowa - pracodawca, pracownik, NGO

Ulgi w podatkach, dopłata do stanowiska pracy, zmiany w rozliczaniu zadań publicznych, zasiłki opiekuńcze – w czasie epidemii z pomocy mogą skorzystać przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe i pracownicy.

Co zrobić, jeśli podejrzewasz u siebie koronawirusa?

Wróciłeś z zagranicy i podejrzewasz u siebie koronawirusa lub miałeś kontakt z osobą, u której podejrzewasz zakażenie? Natychmiast skontaktuj się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bytomiu. Do czasu otrzymania pomocy odizoluj się od innych ludzi.

Opłaty można uregulować przez internet!

Uwaga mieszkańcy! Opłatę komunikacyjną, przekształceniową, za wieczyste użytkowanie, a także podatki od środków transportowych czy nieruchomości można zapłacić przez internet bez dodatkowych opłat i prowizji. Więcej TUTAJ

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Spotkajmy się w pracy - dzień czwarty

Spotkajmy się w pracy - dzień czwarty Data publikacji: 4 października 2019Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek oraz Prezydent Świętochłowic Daniel Beger gościli dziś /4 października/ w bytomskich zakładach pracy w ramach akcji społecznej Spotkajmy się w pracy realizowanej przez Centrum DZWONI.

Rano przy taśmie firmy zajmującej się produkcją tekturowych opakowań stanął Jarosław Wieczorek. Podobnie jak wczoraj prezydenta Mariusza Wołosza na stanowisku pracy wojewodę instruował pan Andrzej, pracownik firmy Waps- Kart, który znalazł zatrudnienie dzięki pomocy Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie.

Dodajmy, że to pierwsza w Polsce niepubliczna, bezpłatna, specjalistyczna agencja zatrudnienia dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Twarzą tej ważnej i potrzebnej akcji był też prezydent Świętochłowic Daniel Beger, który odwiedził dziś bazę socjalno - techniczną Miejskiego Zarządu Zieleni i Gospodarki Komunalnej przy ul. Tarnogórskiej, gdzie wspólnie z pracownikami zatrudnionymi przy wsparciu bytomskiego centrum, zajmował się pielęgnacją zieleni.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: archiwum UM Bytom, fot. Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.