Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 października 2019, Juliana, Łukasza, Bogumila

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Prezydent spotka się z mieszkańcami

Na początek Szombierki, potem Łagiewniki, Miechowice oraz os. gen. Ziętka i Stroszek – mieszkańcy tych dzielnic będą mogli niebawem spotkać się z prezydentem Mariuszem Wołoszem i porozmawiać o sprawach dotyczących miasta.

#BO Bytom: Zagłosuj online

Bytomski Budżet Obywatelski - zagłosuj online

Przebudowa ulic dofinansowana z Funduszu Dróg Samorządowych

Ulice Mochnackiego, Wojciechowskiego, Musialika, Reptowska, Świętej Elżbiety oraz Szyby Rycerskie. To drogi, które w najbliższym czasie zostaną przebudowane. Pierwsze roboty już ruszyły na ul. Mochnackiego w Szombierkach i Reptowskiej w Miechowicach.

Marszałek pozytywnie o zaktualizowanym GPR-ze

Urząd Marszałkowski województwa Śląskiego wydał pozytywną ocenę merytoryczną zaktualizowanego "Gminnego Programu Rewitalizacji. Bytom 2020+".

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Spotkajmy się w pracy - dzień czwarty

Spotkajmy się w pracy - dzień czwarty Data publikacji: 4 października 2019Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek oraz Prezydent Świętochłowic Daniel Beger gościli dziś /4 października/ w bytomskich zakładach pracy w ramach akcji społecznej Spotkajmy się w pracy realizowanej przez Centrum DZWONI.

Rano przy taśmie firmy zajmującej się produkcją tekturowych opakowań stanął Jarosław Wieczorek. Podobnie jak wczoraj prezydenta Mariusza Wołosza na stanowisku pracy wojewodę instruował pan Andrzej, pracownik firmy Waps- Kart, który znalazł zatrudnienie dzięki pomocy Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie.

Dodajmy, że to pierwsza w Polsce niepubliczna, bezpłatna, specjalistyczna agencja zatrudnienia dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Twarzą tej ważnej i potrzebnej akcji był też prezydent Świętochłowic Daniel Beger, który odwiedził dziś bazę socjalno - techniczną Miejskiego Zarządu Zieleni i Gospodarki Komunalnej przy ul. Tarnogórskiej, gdzie wspólnie z pracownikami zatrudnionymi przy wsparciu bytomskiego centrum, zajmował się pielęgnacją zieleni.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: archiwum UM Bytom, fot. Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.