Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 lutego 2020, Marta, Malgorzata, Piotr

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Kolejna ulica z Funduszu Dróg Samorządowych będzie przebudowana

Kierowcy korzystający na co dzień z ul. Świętej Elżbiety muszą spodziewać się utrudnień drogowych. W najbliższy poniedziałek, 24 lutego rozpoczyna się przebudowa tej ulicy, która będzie kosztować łącznie ponad 2,5 mln zł, z czego 1 mln 285 tys. zł to dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych.

Nie stój w kolejce. Zapłać przez internet

Aby uniknąć stania w kolejkach, klienci Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu mogą opłaty komunikacyjne regulować również przez internet. Opłaty można wnosić na rachunek bankowy: Urząd Miejski w Bytomiu, Getin Noble Bank S.A. Oddział Bytom - 83 1560 1049 0000 9030 0005 1440.

Wypełnij kwestionariusz ankiety dotyczący reklam w mieście - ruszają konsultacje społeczne


Spotkaj się z prezydentem i porozmawiaj o mieście

Znane są kolejne terminy spotkań prezydenta Mariusza Wołosza z mieszkańcami. Bytomianie mogą porozmawiać o sprawach dotyczących miasta, zgłosić uwagi, poprosić o pomoc w rozwiązaniu jakiegoś problemu.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Spotkaj się z prezydentem i porozmawiaj o mieście

Spotkaj się z prezydentem i porozmawiaj o mieście Data publikacji: 16 stycznia 2020Znane są kolejne terminy spotkań prezydenta Mariusza Wołosza z mieszkańcami. Bytomianie mogą porozmawiać o sprawach dotyczących miasta, zgłosić uwagi, poprosić o pomoc w rozwiązaniu jakiegoś problemu.
 

Te spotkania umożliwiają mi spojrzenie na miasto z innej perspektywy – mówi Mariusz Wołosz. Rozmowy poparte są argumentami. Czasem dotykamy kwestii drażliwych i trudnych, ale najważniejsze, żeby rozmawiać i w sprawach spornych szukać kompromisu.

 

Służby miejskie sprawdzają każdą zgłoszoną przez mieszkańca uwagę. Relacje ze spotkań pojawiają się na stronie internetowej i profilu społecznościowym miasta. Nie bagatelizujemy żadnej zgłoszonej sprawy. Są problemy, których nie mają prostych rozwiązań, ale mieszkańcy muszą wiedzieć, z czego to wynika – dodaje prezydent.

 

Podczas spotkań Mariuszowi Wołoszowi towarzyszą przedstawiciele: Miejskiego Zarządu Zieleni i Gospodarki Komunalnej, Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów, Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego, Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, Bytomskich Mieszkań, a także pracownicy wydziałów: Inżynierii Środowiska, Komunalnego, Inwestycji i Remontów, Zarządzania Kryzysowego.

 

Harmonogram spotkań na luty i marzec 2020: 

  • 3 lutego, godz. 16 – Sucha Góra, Szkoła Podstawowa 38, ul. Korczaka 1
  • 17 lutego, godz. 16 – Górniki, Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Żołnierska 41
  • 2 marca, godz. 16 – Bobrek, Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Rataja 3
  • 16 marca, godz. 16 – Stroszek, Szkoła Podstawowa nr 23 ul. Wojciechowskiego 6
  • 30 marca, godz. 16 – Śródmieście, Szkoła Podstawowa nr 36 ul. Siemiradzkiego 9

Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.