Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 lutego 2019, Romana, Izabela, Damian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz złożyć wniosek o dowód osobisty - przeczytaj!

Od 4 marca dowody osobiste zostaną wzbogacone w warstwę elektroniczną. Dzięki temu, nowe dowody będą mogły posłużyć nam jako podpis elektroniczny przy załatwianiu spraw urzędowych. Wdrożenie wiąże się niestety z utrudnieniami.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Spotkaj się z ekspertami od dotacji unijnych

Data publikacji: 5 lipca 2018logo marszałkowo.jpg

Jak prawidłowo wypełniać wnioski o unijne dofinansowanie? Jakich błędów unikać przy rozliczeniu?  Na te, i wiele innych pytań ,11 lipca odpowiedzą eksperci od środków unijnych z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Spotkanie jest otwarte.

Będzie ono dotyczyło aktualnie trwających naborów w ramach Poddziałania 9.1.3 Programy aktywnej integracji osób i grup zagrożonych wykluczeniem społecznym – OSI oraz Poddziałania 9.2.3 Rozwój usług społecznych i zdrowotnych – OSI  RPO WSL na lata 2014-2020.

W spotkaniu mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani realizacją projektów z unijnym wsparciem . Odbędzie się ono w środę, 11 lipca, od 9.00 do 13.00 w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego. Zaplanowano również konsultacje indywidualne z ekspertami.


Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.