Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 marca 2019, Boguslaw, Katarzyna, Oktawian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Sportowy talent - weź udział w darmowych zajęciach karate

Sportowy talent - weź udział w darmowych zajęciach karate Data publikacji: 6 listopada 2018Program „Sportowy talent” to  przedsięwzięcie współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek  Karate Tradycyjnego. Podobnie jak w ubiegłych latach w Bytomiu w ramach programu prowadzone są systematyczne, bezpłatne zajęcia karate dla dzieci.

Zajęcia odbywają się w szkołach od października do grudnia. Dla najlepszych zawodników i zawodniczek  przewidziany jest także nieodpłatny pobyt i seminarium szkoleniowe w „DOJO - Stara Wieś" Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki. Ćwiczenia prowadzone są na najwyższym poziomie przez wykwalifikowanych instruktorów, członków kadry narodowej karate, między innymi: aktualnego mistrza Europy i mistrza świata Michała Sowę oraz byłą mistrzynię świata Marię Sowa.

W tym roku programem objęto dwie szkoły – Szkołę Podstawową nr 3 oraz Szkołę Podstawową nr 45 w Bytomiu. Są jeszcze wolne miejsca na zajęciach. W ubiegłych latach zajęcia w ramach Programu odbywały się w szkołach podstawowych nr 6, nr 46, nr 44, nr 4, nr 28 oraz nr 9 i uczestniczyło w nich blisko 600 dzieci. Wychowankowie programu zdobywają już liczne medale na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Więcej informacji otrzymają Państwo pod nr tel. 601 463 560 oraz na stronie MUKS Ippon Bytom

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: MUKS Ippon Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.