Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lutego 2019, Arnold, Konrad, Marceli

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Przewodniki turystyczne online

Wszystkim, którzy wybierają się na wycieczkę po Bytomiu, polecamy popularne przewodniki turystyczne. Znajdziesz w nich nie tylko informacje o atrakcjach, ale także gotowe propozycje spacerów, ścieżki dydaktyczne, ścieżki spacerowe, trasy turystyczne piesze i rowerowe. 

Sobota z pasją - zapraszamy na kolejne spotkanie

Sobota z pasją - zapraszamy na kolejne spotkanie Data publikacji: 17 października 2017Już w najbliższą sobotę, 21 października zapraszamy do Biura Promocji Bytomia na kolejne spotkanie z cyklu „Sobota z pasją”. Tym razem poznamy tajemnice Kolumbii.

Podczas sobotniego spotkania o klejnocie Ameryki Południowej, czyli Kolumbii opowie dr Antonii Winiarski. Dowiemy się o kolumbijskich szmaragdach, egzotycznych ptakach i wielu gatunkach zwierząt, które zadziwiają nas bogactwem barw, a do tego poznamy zabytkowe domy, pałace, kościoły i sanktuaria. Początek spotkania o 12.00.

Z kolei 28 października zapraszamy na spotkanie z Włodzimierzem Musiałem pt. „Osobliwości kultury Indii”.

Organizatorem wydarzenia są: Biuro Promocji Bytomia oraz Stowarzyszenie Aktywny Senior.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.