Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Siłownia

Siłownia Data publikacji: 12 grudnia 2013Wszystkich chętnych zapraszamy na siłownię, która funkcjonuje w budynku Pływalni Krytej

- od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08:00 do 21:00,

- w sobotę i niedzielę, w godzinach od 9:00 do 21:00.

 

Cennik:

Bilet normalny:                7 zł (do 2 godzin)

Osoby w wieku 65+  :    2 zł (do 2 godzin)

Grupa zorganizowana:  3 zł (do 2 godzin, od 10 osób)

Bilet ulgowy:                    5 zł (do 2 godzin)

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem siłowniNasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.