Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
12 lipca 2020, Jan, Wera, Brunon

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

Schronisko dla zwierząt


pies.JPG

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Bytomiu – Miechowicach przy ul. Łaszczyka 18 działa już od 2002 roku. Przez ten okres placówka doczekała się modernizacji, w ramach której wprowadzono wiele zmian. Dzięki nim los bezdomnych psów i kotów znacznie się polepszył.
 
Warto wspomnieć, że bytomskie schronisko dla bezdomnych zwierząt w raporcie NIK zostało postawione na wzór prawidłowego funkcjonowania. Wpływa na to m.in. duża liczba oddanych zwierząt do adopcji, mniejsza umieralność czworonogów czy prawidłowe reagowanie na sygnały o źle traktowanych zwierzętach.

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.