Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 czerwca 2019, Albert, Laura, Adolf

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

Sąsiedzie, segreguj odpady - rozstrzygnięcie konkursu

Data publikacji: 22 czerwca 2018Znamy już laureatów konkursu „Sąsiedzie, segreguj odpady” zorganizowanego przez Wydział Inżynierii Środowiska Urzędu Miejskiego w Bytomiu.

Uczestnicy konkursu - dzieci oraz młodzież z bytomskich przedszkoli oraz szkół podstawowych - mieli za zadanie wykonać kartkę pocztową informującą o zasadach segregowania odpadów. Organizatorzy chcieli w ten sposób zainteresować młodych ludzi zasadami segregacji odpadów, poszerzyć wiedzę na temat obowiązującego systemu ich zbierania oraz podnieść świadomość ekologiczną.

Wybór zwycięzców był niezwykle trudny. Pocztówki wykonane były różnymi technikami, w sposób pomysłowy i niejednokrotnie wymagający wiele zaangażowania. Dzieci otrzymały nagrody pieniężne w postaci bonów oraz książki.


Laureaci:
I miejsce – Lena Strzelczyk
II miejsce – Artur Hanzel
III miejsce – Aleksandra Winszczyk

Ponadto wyróżnienia otrzymali: Weronika Skrzypulec, Bartosz Wąsiński i Natalia Gendek.

 Galeria zdjęć:Autor: ww

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.