Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 lutego 2019, Romana, Izabela, Damian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Ruszyła Polska Hokej Liga

Ruszyła Polska Hokej Liga Data publikacji: 12 września 2018Hokeiści TMH Polonia Bytom rozpoczęli wczoraj, 11 września nowy sezon w Polskiej Hokej Lidze. W pierwszym spotkaniu nasi hokeiści przegrali na wyjeździe z JKH GKS Jastrzębie 3:0. W najbliższą niedzielę, 16 września Poloniści rozegrają pierwszy mecz u siebie, a ich rywalem będzie Unia Oświęcim. Początek meczu o 17.00.

Kolejnymi rywalami bytomskich hokeistów w najbliższych dniach będą Kadra PZHL U23 /19 września/ oraz PGE Orlik Opole /21 września/.

Zapraszamy do popularnej Stodoły na hokejowe mecze Polonii Bytom.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.