Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
12 lipca 2020, Jan, Wera, Brunon

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego

Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy
Dzieci i Uczniowie
bytomskich szkół i przedszkoli

Ruszyła czwarta część foto warsztatów

Ruszyła czwarta część foto warsztatów Data publikacji: 27 czerwca 2020



Dziś, 27 czerwca, odbyło się pierwsze spotkanie letniej edycji warsztatów fotograficznych „Bytom uśmiecha się do Ciebie” organizowanych przez Biuro Promocji Bytomia we współpracy z uznanym fotografem Arkadiuszem Ławrywiańcem.

Cykl warsztatów fotograficznych "Bytom uśmiecha się do Ciebie" podzielony został na cztery etapy (jesień, zima, wiosna, lato). Pierwsze trzy edycje już za nami. Teraz przyszła pora na finałową, letnią edycję. Tak jak wcześniej do udziału zgłosiło się wielu utalentowanych amatorów fotografowania naszego miasta, nie tylko "z ziemi", ale też „z powietrza". Dziś odbyły się zajęcia teoretyczne. Podczas kolejnych uczestnicy będą doskonalić swoje zdolności fotograficzne, a efekt ich pracy będzie można zobaczyć m.in. w miejskim kalendarzu planowanym na 2021 rok.

Galeria zdjęć:



Autor:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.