Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 marca 2019, Boguslaw, Katarzyna, Oktawian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

E- rekrutacja do przedszkola

Ważna informacja dla rodziców. 11 marca rusza elektroniczna rekrutacja do przedszkoli. W tym roku w 41 miejskich przedszkolach na dzieci czeka ponad 4,5 tysiąca miejsc.

Ruszają zapisy do V Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości

Ruszają zapisy do V Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości Data publikacji: 7 listopada 2018Do 30 listopada gimnazjaliści oraz siódmo i ósmoklasiści, mogą zgłaszać się do ogólnopolskiej Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Na najlepszych zawodników i ich nauczycieli czekają wartościowe nagrody.

Szkolna Olimpiada Przedsiębiorczości to ogólnopolski trzyetapowy konkurs realizowany przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych. Podczas eliminacji okręgowych zawodnicy wezmą udział w interaktywnej grze menadżerskiej. Natomiast uczniowie zakwalifikowani do eliminacji centralnych zmierzą się w turnieju „1z30”.

Na laureatów V edycji Olimpiady czekają cenne nagrody, w tym wartościowy sprzęt multimedialny oraz zaproszenie na warsztaty organizowane wraz z partnerami konkursu. Doceniony zostanie też wysiłek nauczycieli włożony w przygotowania uczniów do zawodów.

Szczegółowe informacje na: www.szkolnaop.pl.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.